Sfera Piękna Toruń

Home / Zabiegi na twarz / Zabieg Contra Acne

Zabieg, który uzyskał nagrodę EXPERTA URODY 2008.

Polegający na zastosowaniu unikalnej formuły połączenia aktywnej witaminy A z kwasami owocowymi i kompleksem ACNE - BLOCKER. Przeznaczony do cery skłonnej do trądziku młodzieńczego i łojotoku.

Produkty używanej w czasie kuracji zawierają potrójną moc bakteriobójczą w zwiazku z czym ograniczają ich wzrost. Inhibitor enzymu 5-alfa-reduktazy hamuje powstawanie ognisk zapalnych i gruczołów łojotokowej. Ponadto zawarte w nich substancje keratolityczne skutecznie ograniczają czopowanie ujść gruczołów łojowych. Całość wpływa łagodząco i kojąco, przywracając równowagę między powstawaniem a złuszczaniem się warstwy rogowej naskórka.

Zabieg rozszerza pory głęboko je oczyszczając i zamykając. Skóra staje się nawilżona i gładka a cera zauważalnie poprawia swój koloryt, stając sie wyraźnie gładsza.

Aby całość działała bardziej efektywnie, zwłaszcza przy dużych objawach trądzikowych zalecamy kuracje od 8-10 zabiegów. Wpłynie to rewelacyjnie na zmniejszenie łojotoku, zmniejszy się ilość wyprysków a ujścia gruczołów łojowych zostanie odblokowana.

Cena zabiegu Contra Acne

  • Koszt: 120zł
  • Czas trwania zabiegu: 60min
TOP

Zabieg Contra Acne | Toruń Sfera Piękna