Sfera Piękna Toruń

Home / Zabiegi na twarz / V-Contour

Zabieg przeznaczony dla kobiet dojrzałych.

Jest to kompleksowy zabieg polegający na poprawieniu jędrności i napięcia skóry, owalu twarzy oraz działający spłycająco na zmarszczki. Dodatkowo trening mięśni twarzy poprawia jego kontur a nawilżenie skóry wzrasta nawet o 45%.

Zabieg idealny dla kobiet, których skóra straciła jędrność, gęstość i elastyczność co za tym idzie doprowadza to do wiotczenia oraz grawitacyjnego opadania.

Trening poprawia parametry biomechaniczne skóry. Wzmacnia jej struktury podporowe i wpływa korzystnie na owal twarzy. Trening mięśni dodatkowo modeluje ją a skórę ujędrnia i napina.

Cena zabiegu V-Contour

  • Koszt: 170zł
  • Czas trwania zabiegu: 80min

Przy zabiegu stosowany jest Koktajl wzmacniający w ampułkach z kwasem PRO-VOLUME. Ma on stymulować odbudowę struktur podporowych skóry, pobudzać syntezę i magazynowanie trójglicerydów w tkance podskórnej. To wszystko prowadzi do wypełnienia owalu twarzy. Dodatkowo wprowadzenie składników aktywnych za pomocą ultradźwięków zwiększa ich biodostepność. Masaż twarzy, który jest stosowany przy zabiegu ma działanie modelujące, pobudza krążenie. Maska ALGUM-LIFT, która zawiera spirulinę wygładza i napina skórę. Zabieg działa najkorzystniej po seri zabiegów od 4 do 6 ( ilość zabiegów dostosowywana jest do cery klienta).

TOP

V-Contour - Terapia kosmetyczna plus trening mięśni | Sfera Piękna Toruń