Sfera Piękna Toruń

Home / Zabiegi na twarz / Stem Lift Plus

Zabieg z odmładzajacymi roślinnymi komórkami macierzystymi, resweratrolem i baikaliną.

Przeznaczony dla kobiet 35+. Oparty na BIO SYSTEMIE, który pozwala na spłyceniu zmarszczek, silnym nawilżeniu i wygładzeniu cery. W efekcie wyglada ona na wypoczętą, młodszą i zdrowszą. A ładny koloryt skóry zostaje odzyskany.

Zabieg przeznaczony jest dla każdego typu cery. Zamknięte w liposomach komórki macierzyste a praktycznie ich potencjał biologiczny sprawia, że zabieg pozwala nam przedłużyć młodość skóry a także jej wygląd. Składniki preparatów wykorzystywanych w tym zabiegu posiadają moc maksymalnego wykorzystywania materiałów biologicznych zgromadzonych w roślinnych komórkach macierzystych. Maja one niezwykła umiejętność wpływania na wzrost ludzkich komórek macierzystych i funkcjonowania fibroblastów, które pozwalają na redukcje zmarszczek oraz ochronę środowiska wewnętrznego . Ponadto opóźniają procesy starzenia.

Przy zabiegu nakładany jest płat kolagenowy, który zawiera roślinne komórki macierzyste, resweratrol oraz baikalinę. Resweratrol jest antyutleniaczem o silnej mocy chroniącej komórki macierzyste przed skutkami promieniowania UV i wolnymi rodnikami. Nazywany także jako eliksir długowieczności, obecny też w czerwonym winie oraz wyciągu z rdestu.

Baikalina zabezpiecza fragmenty komórkowego DNA przed skracaniem. Opóźnia proces starzenia się komórek poprzez pomoc w wydłużeniu zdolności komórek do podziałów.

Cena zabiegu Stem Lift Plus

  • Koszt: 180zł
  • Czas trwania zabiegu: 75min

Zabieg umożliwia maksymalne wykorzystanie składników aktywnych. Maseczka nakładana na koniec zabiegu dodatkowo rozświetla i liftinguje skórę podkreślając działanie całego zabiegu.

TOP

Stem Lift Plus | Toruń Sfera Piękna