Sfera Piękna Toruń

Home / Zabiegi na twarz / Multifruits AHA - Eksfoliacja

Multifruits Aha-Eksfoliacja to zabieg polegający na ekspresowym usunięciu zrogowaciałej i martwej warstwy naskórka,

co powoduje odblokowanie porów i głębokie oczyszczenie ale także rozświetlenie skóry i jej rewitalizację. Zabieg wykonywany jest na produktach DERMIKA i prowadzi do złuszczania naskórka za pomocą kwasów owocowych. Preparat, którym wykonywany jest zabieg to połączenie hydrokwasów - glikolowego i migdałowego oraz kompleks MULTIFTUKTIS. Zabieg działa wszechstronnie. Jest odpowiedni dla każdego typu cery. Mogą stosować go zarówno kobiety i mężczyźni. Stosowany nie tylko na twarz ale także na szyję, ręce czy plecy.

Składniki aktywne zawarte w preparacie:

  • Kwas migdałowy - działa bakteriostatyczne co powoduje niezwykłą skuteczność przy cerze trądzikowej i łojotokowej, przyspiesza odnowę komórkową naskórka co w efekcie poprawia wygląd starzejącej sie cery.
  • Kwas glikolowy - jest niezmiernie skuteczny w usuwaniu luźnej warstwy zrogowaciałego naskórka. Posiada działanie głęboko oczyszczające co w efekcie prowadzi do rozświetlenia i wygładzenia skóry.
  • Kompleks MULTIFRUITS - jest to zbiór pięciu ekstraktów botanicznych : borówki, pomarańczy, cytryny, trzciny cukrowej oraz klonu srebrzystego. Są one naturalnym źródłem alfa-hydroksykwasów. Cała ta mieszanka wzbogacona jest kwasami: migdałowym, glikolowych, jabłkowym i winnym. Całość jest ze sobą ściśle powiązana i powoduje doskonałą stymulację odnowy komórkowej jak i zauważalną poprawę kondycji skóry.

Cena zabiegu Multifruits Aha-Eksfoliacja:

  • Koszt: od 100zł do 150zł
  • Czas trwania zabiegu: 60min

Zalecana liczba zabiegów to seria od 4-6 z przerwami od tygodnia do dwóch. Jeżeli mamy do czynienia z cerą bardzo wrażliwą i suchą zabieg powinien być wykonywany raz na 10 dni. Liczba zabiegów i czas ich trwania dostosowywana jest indywidualnie pod każdego klienta.

Efekty kuracji po zalecanej liczbie zabiegów są gwarantowane. Skóra staje sie odmłodzona, odświeżona i rozjaśniona, spłycają się zmarszczki a przebarwienia i plamy stają się mniej widoczne. Zwężają sie pory a skóra staje sie wygładzona. Blizny potrądzikowe i łojotok stają sie mniejsze co w efekcie prowadzi do lepszego wyglądu i samopoczucia.

TOP

Multifruits AHA- Eksfoliacja | Toruń Sfera Piękna